img

Studio Visage Lucia

Vítejte na stránkách Studia Visage Lucia

Kosmetická ošetření

LASEROVÁ MASKA (ALOE LASER MASK)

Profesionální pleťová hydratační gelová maska s extraktem Aloe Vera a provitamínem B5AloeUnikátní složení pro dokonalou biostimulaci a regeneraci pokožky v kombinaci s biostimulačním laserem.

Účinky ALOE LASER MASK

Hojivé účinky biostimulačního softlaseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky.Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.

Četnost použití ALOE LASER MASK není omezena. Zpravidla se provádí série aplikací 1 až 2 masek týdně.

Biostimulační laser Astar

Laser není nic jiného než světlo se specifickými vlastnostmi, a světlo má, jak známo, pro živé buňky zcela zásadní a nezastupitelný význam. Tento jev je nejmarkantnější u rostlin, které asimilují světlo ke svému růstu, ale podobná závislost existuje i u živočišných organismů. Nedostatek světla způsobuje poruchy růstu a projevuje se i psychickými poruchami, depresemi nebo takzvanou chorobou sezónního nedostatku světla (Seasonal light deficiency).

Výsledky jsou znatelné. Kůra laserem je a je nejuniverzálnější typ terapeutického biostimulačního laseru,lze u něj využít řadu specialních bodových a plošných sond.

Laser tiší bolesti či zánětlivých ložisek akné,pomáha v léčbě jizev.Revolucí se stalo jeho nasazení v omlazování a regeneraci tkání.Vynikající výsledky má v kombinaci s aplikací laserové gelové masky.

Nejčastější aplikace

Rejuvenace pleti,urychlení hojení,okamžité zklidnění pleti po čištění,depilace,mikrodermabrazi,regenerace pleti po nepřiměřeným slunění,zlepšení stavu jizev,zklidnění projevů akné a jiných zánětlivých procesů,herpes,urychlení vstřebání hematomů apod.

 • Akné – laser v tomto případě napomáhá učinnému hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většíně případů na laserovou léčbu akné velmi rychle s výbornými výsledky.
 • Vrásky – laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky,přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pletˇse celkově sklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a odstraní se drobné defekty a rýhy včetně vrásek.
 • Jizvičky po akné – péče laseru napomáha zlepšit výsledný stav.
 • Jizvy – laser prispívá k odbarvení jizvené tkáně, ke změkčení a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
 • Gynekologie – jizva po císařském řezu (prevence keloidů).
 • Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůží.
 • Kuperoza – červené žilky – laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení a antikuperozním gelem ovšem dokáže posilnit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kůře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajicích žilek.
 • Hojení zánětlivých a jiných poruch – především akné, ekzémy, opary, afty.
 • Vyhlazování ochablé pleti – přispívá k větší pružnosti a elasticitě pleti, vypne, vyhladí a omladí ji.
 • Aplikace po kosmetických procedůrách – depilace před a po depilaci, mikrodermabraze, jizvy po operaci očních víček, popaleniny – urychluje hojení a regenerace kůže.
 • Ošetření očního okolí – vyhlazení kombinace mikromasaží s oční maskou.

Ceník služeb

Kosmetická ošetření

Super Luxusní ošetření pletí s liftingem a masáží pleti
1 480 Kč (90 min)

Zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti s dermatologickým stříbrem - peeling + ultrazvuková špachtle - úprava, barvení obočí ~ depilace horní ret - masáž obličeje a dekoltu - biostimulační laser (Rejuvenace pleti) - Luxusní biocelulózová maska - hydratační krém.

Hydratační ošetření pleti s masáží
990 Kč (90 min)

Zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti s dermatologickým stříbrem - peeling + ultrazvuková špachtle - úprava, barvení obočí - depilace horní ret - masáž obličeje a dekoltu - biostimulační laser (Rejuvenace pleti) - zažehlení vrásek kolagenem - hydratační krém.

Liftingové ošetření pleti
890 Kč (60 min)

Zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti s dermatologickým stříbrem - peeling + ultrazvuková špachtle - úprava a barvení obočí - depilace horní ret - biostimulační laser (Rejuvenace pleti) - Liftingová biocelulózová maska - zažehlení masky - hydratační krém.

Biostimulace pleti + žehlení vrásek kolagenem
690 Kč (60 min)

Zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti s dermatologickým stříbrem - peeling + ultrazvuková špachtle - depilace horní ret - úprava a barvení obočí - biostimulační laser - žehlení vrásek kolagenem - hydratační krém.

Ošetření akné
750 Kč (90 min)

Zahrnuje odlíčení, hloubkové čištění pleti s dermatologickým stříbrem - peeling + ultrazvuková špachtle -masky - úprava a barvení obočí -, depilace horní ret - biostimulační laser.

Depilace

Celé nohy
450 Kč
Lýtka
200 Kč
Ruce
200 Kč

Depilace voskem

Horní ret
70 Kč
Brada
100 Kč
Tváře
150 Kč

Obočí a řasy

Úprava obočí
50 Kč
Barvení obočí
100 Kč
Barvení řas
100 Kč
Úprava obočí pomocí vosku
100 Kč

Líčení

Denní líčení
250 Kč
Večerní líčení
450 Kč
Svatební líčení zkouška
500 Kč
Svatební líčení v den svatby
1 000 Kč

Facebook