img

Studio Visage Lucia

Vítejte na stránkách Studia Visage Lucia

Kosmetická ošetření

LASEROVÁ MASKA (ALOE LASER MASK)

Profesionální pleťová hydratační gelová maska s extraktem Aloe Vera a provitamínem B5AloeUnikátní složení pro dokonalou biostimulaci a regeneraci pokožky v kombinaci s biostimulačním laserem.

Účinky ALOE LASER MASK

Hojivé účinky biostimulačního softlaseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky.Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.

Četnost použití ALOE LASER MASK není omezena. Zpravidla se provádí série aplikací 1 až 2 masek týdně.

Biostimulační laser Astar

Laser není nic jiného než světlo se specifickými vlastnostmi, a světlo má, jak známo, pro živé buňky zcela zásadní a nezastupitelný význam. Tento jev je nejmarkantnější u rostlin, které asimilují světlo ke svému růstu, ale podobná závislost existuje i u živočišných organismů. Nedostatek světla způsobuje poruchy růstu a projevuje se i psychickými poruchami, depresemi nebo takzvanou chorobou sezónního nedostatku světla (Seasonal light deficiency).

Výsledky jsou znatelné. Kůra laserem je a je nejuniverzálnější typ terapeutického biostimulačního laseru,lze u něj využít řadu specialních bodových a plošných sond.

Laser tiší bolesti či zánětlivých ložisek akné,pomáha v léčbě jizev.Revolucí se stalo jeho nasazení v omlazování a regeneraci tkání.Vynikající výsledky má v kombinaci s aplikací laserové gelové masky.

Nejčastější aplikace

Rejuvenace pleti,urychlení hojení,okamžité zklidnění pleti po čištění,depilace,mikrodermabrazi,regenerace pleti po nepřiměřeným slunění,zlepšení stavu jizev,zklidnění projevů akné a jiných zánětlivých procesů,herpes,urychlení vstřebání hematomů apod.

 • Akné – laser v tomto případě napomáhá učinnému hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většíně případů na laserovou léčbu akné velmi rychle s výbornými výsledky.
 • Vrásky – laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky,přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pletˇse celkově sklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a odstraní se drobné defekty a rýhy včetně vrásek.
 • Jizvičky po akné – péče laseru napomáha zlepšit výsledný stav.
 • Jizvy – laser prispívá k odbarvení jizvené tkáně, ke změkčení a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
 • Gynekologie – jizva po císařském řezu (prevence keloidů).
 • Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůží.
 • Kuperoza – červené žilky – laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení a antikuperozním gelem ovšem dokáže posilnit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kůře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajicích žilek.
 • Hojení zánětlivých a jiných poruch – především akné, ekzémy, opary, afty.
 • Vyhlazování ochablé pleti – přispívá k větší pružnosti a elasticitě pleti, vypne, vyhladí a omladí ji.
 • Aplikace po kosmetických procedůrách – depilace před a po depilaci, mikrodermabraze, jizvy po operaci očních víček, popaleniny – urychluje hojení a regenerace kůže.
 • Ošetření očního okolí – vyhlazení kombinace mikromasaží s oční maskou.

Ceník služeb

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ PLETI
790 Kč (90 min)

LUXUSNÍ OŠETŘENÍ PLETI S LASEREM
690 Kč (30 min)

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ PLETI
790 Kč (60 min)

STIMULACE RŮST VLASŮ
450 Kč (20 min)

DEPILACE CELÉ NOHY
350 Kč (30 min)

SVATEBNÍ LÍČENÍ NEVĚSTY + ZKOUŠKA
1 500 Kč (90 min)

LÍČENÍ NA PLESY, MATURITY A VEČÍRKY
600 Kč (60 min)

Facebook